Loading...
  • Sokolovská 689/115, budova Rustonka 1, Praha 8
  • Po + St 9:00 - 18:00, Út + Čt 9:00 - 17:00, Pá 9:00 - 15:00

O nás

O nás

Majitelka

PETRA POSPÍŠILOVÁ

Petra si dráhu optičky vybrala hned po střední škole a spojila s ní následné studium i celou svou pracovní kariéru. Vhodným vrcholem, kde spojit její předchozí pracovní zkušenosti s vrozenou empatií a zájmem o módní trendy bylo vybudování rodinné na služby orientované oční optiky. Pokud péči o váš zrak chcete svěřit člověku s dlouholetou praxí, jehož i po letech jeho práce zcela naplňuje, Petra vás očekává s otevřenou náručí a myslí otevřenou vašim potížím. Její vrozená zručnost se projeví v naší optické dílně, aby i s vyššími dioptriemi byly vaše brýle krásné.

Majitel

MIKULÁŠ VESELÝ

Druhým z majitelů Oční galerie je Mikuláš. Jeho cesta k oboru oční optiky byla delší, nicméně spojení více oborů dohromady pokládá za svou profesní výhodu. Více než desetiletá práce pro importní velkoobchod, který dováží do Česka brýle, vytvořila základ k široké orientaci v aktuálních trendech brýlových obrub. Jeho oblibou je hledání klíčových módních barev jednotlivých fází roku a následný výběr takových brýlí do nabídky optiky.

Naši společnou zálibu v technickém pokroku dokládá nejmodernější vybavení optometrické vyšetřovny a snaha o sebezdokonalování na mezinárodních výstavách a oborových školeních. Signifikantním znakem naší optiky je pak užité umění v komerčním prostoru, jež máme rádi a určilo jméno Oční galerie. Doufáme, že díky tomu se u nás budete cítit dobře a odcházet s kvalitnějším viděním na svět.