Loading...
  • Sokolovská 689/115, budova Rustonka 1, Praha 8
  • Po + St 9:00 - 18:00, Út + Čt 9:00 - 17:00, Pá 9:00 - 15:00

Měření zraku

Měření zraku

Biometrické měření zraku v Praze

Máte v plánu absolvovat měření zraku v Praze? Zvolte nejsofistikovanější dostupnou metodu biometrického screeningu oka a využijte našich služeb v Oční galerii.

Jak to celé probíhá?

Na měření zraku se můžete objednat mnoha způsoby, nejlépe však osobně, telefonicky nebo přes náš on-line objednávací systém zde

Po příchodu do optiky se vás ujme naše optometristka, bude se vás ptát na otázky týkající se vašeho zraku, vaše subjektivní potíže, spokojenosti se stávajícími brýlemi, požadavky na vidění celkově apod.

Poté proběhne vyšetření na přístroji DNEye SCANNER. Umožňuje nám rozpoznat všechny problémy, které mají vliv na kvalitu vidění při různých světelných podmínkách. V rámci biometrického měření zjistíme pomocí 1500 záměrných bodů veškeré údaje o Vašem oku jako předozadní délka, tloušťka rohovky a její zakřivení, komorové úhly a nitrooční tlak. S takto naměřenými hodnotami jsme pak schopni vyrobit brýle přímo na míru. Díky tomu zažijete ten největší komfort a ostrost dívání.

Naměřené hodnoty poté doupravíme pomocí zkušební obruby a subjektivního měření, tedy ve spolupráci s Vámi, aby výsledná korekce byla co nejpřesnější a pro Vás pohodlná. Budeme Vám nasazovat různé dioptrie do zkušební obruby, necháme Vás projít v prostoru optiky i venku, abyste měli šanci posoudit, zda je Vám výsledná korekce příjemná.

Nakonec vyhodnotíme naměřené hodnoty a doporučíme Vám řešení v podobě brýlových nebo kontaktních čoček. Vše se odvíjí od toho, při jakých denních činnostech budete brýle používat.

Časová náročnost v případě refrakce je cca 45 – 60 min.